Sanayi Tipi Daldırma Su Isıtıcı Rezistansı

Sanayi Tipi Daldırma Su Isıtıcı Rezistansı isteğe bağlı olarak özel üretim yapılmaktadır. su ve yağ ısıtmaya yarayan sanayi sektöründe en çok tercih edilen rezistans ürünlerinin başında gelir standart boylarda olup, standart dışı özel kafalı su ısıtıcıları imalatı firmamız bünyesinde üretilmektedir.

Sanayi Tipi Su Isıtıcı Rezistansı İmalatı

Su ısıtıcı rezistansı imalatını firmamız kendi bünyesinde özel olarak imal etmektedir istenilen watt ve voltlarda, boy ve şekillerde üretmektedir. Sipariş için bizimle irtibata geçiniz 0212 244 74 74.

Sanayi Tipi Daldırma Su Isıtıcı İmalatı

Su Isıtıcı Rezistansları havuz ve kazan gibi hacmi büyük alanlardaki, su ve kimyasal sıvıların kış aylarında ısıtmak ve donmalarını engellemek için kullanılmaktadır. Daldırma su ısıtıcı rezistans nasıl kullanılır ve hangi püf noktalara dikkat etmek gereklidir konuyla ilgili bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Doğru monte edildiği zaman uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz daldırma su ısıtıcı rezistansları ile işletme maliyetinizi düşürebilir ve enerji tasarrufu elde edebilirsiniz.Bu rezistansların değiştirilmesi daha kolaydır ( içinde bulundukları tankların veya rezervuarların boşaltılması gerektirmez ). Temizlik, kimyasal yağ giderme ve gıda sistemlerinde kullanım için uygundur. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi, bitirme ve özelleştirmeler de zaman zaman müşteri ile kararlaştırılmaktadır.
Boru Çeşitleri ve Kalitesi
Rezistans Boru Kalitesi, 304 – 306 kalite – 310 kalite– 321 kalite– 316 kalite ( Paslanmaz Cr- Ni ).
Rezistans Borusu, Bakır.
Rezistans Borusu, Demir.

Online Sipariş

Kanpanyalarımızdan ve Online olarak sipariş etmek isterseniz Türkiye’nin ilk online rezistans sitesinden hem uygun hemde kredi kartına taksit seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz Rezistanssepeti.com.trDaldırma Su Isıtıcı Rezistansı
Daldırma Su Isıtıcı Rezistansı İmalatı
Daldırma Su Isıtıcıları Teknik Resim
Daldırma Su Isıtıcıları İmalatı
daldırma su ısıtıcı rezistansları
daldırma su ısıtıcı rezistansları imalatı
Daldırma Su Isıtıcı
Daldırma Su Isıtıcı İmalatı

Direnç

Tüm Dirençlerimize ait fiyatlar için bize mail atın.